Dvě výhry juniorek v KP2 žen

Dvě výhry juniorek v KP2 žen V sobotu 18. 9. turnovské juniorky hrající jako ženy „B“ sehrály další utkání v KP2 žen. Na palubovce tělocvičny ZŠ Skálova přivítaly družstvo SKP Česká Lípa. V obou utkáních byly Turnovačky jednoznačně lepší a zvítězily dvakrát 3:0. TJ Zikuda Turnov „B“ – SKP Česká Lípa 3:0 (22, 18, 10) TJ Zikuda Turnov „B“ –

Přečíst

Nová mistrovská sezóna zahájena

Po velmi dlouhé pauze byla konečně zahájena nová mistrovská sezóna 2021-2022, a to hned na 3 frontách. Družstvo žen TJ Zikuda Turnov „A“ se v sobotu 11. 9. zúčastnilo prvního kola Českého poháru, které se odehrálo v Hradci Králové. Jejich role byla nelehká, neboť jim los do skupiny přiřknul družstva 1. ligy (druhé nejvyšší soutěže) – Slavii Hradec Králové a

Přečíst

V Novém Boru v KP2 jen napůl

V sobotu 12. 9. 2020 zavítal mladý tým juniorek a kadetek do Nového Boru, aby zde sehrál 3. a 4. kolo krajského přeboru žen 2. třídy. Proti podobně starému týmu zahrály Turnovačky velmi dobře v prvním utkání. Po rozpačitém úvodu se postupně rozehrály  a kolektivním bojovným výkonem, který byl podpořen skvělými představeními na jednotlivých postech, po zásluze zvítězily 3:1 a

Přečíst

Dobré vstupy do utkání na soupeřky nestačily

V sobotu 5. 9. zahájily hráčky ženského béčka svou mistrovskou sezónu KP2. Tento tým je ve skutečnosti tvořen mladými hráčkami, jejichž věk je od juniorek po starší žákyně. Proti loňskému roku tým zaznamenal značné změny. Trojice hraček (Sára Šebková, Terka a Kačka Stará), které patřily k oporám týmu, přestoupily do volejbalové Plzně, kde budou působit v kadetské nejvyšší soutěži. Pro

Přečíst

KP2 žen: TJ Zikuda Turnov B – SKP Česká Lípa

Mladý kadetsko-juniorský tým zahajuje svou mistrovskou sezónu. V tělocvičně ZŠ Skálova přivítá v KP2 žen družstvo SKP Česká Lípa. První utkání začíná v  sobotu 5. září 2020 v 10 hodin, druhé nejdéle v 13 hod. Přijďte prosím povzbudit naše hráčky!

Přečíst

Napínavá hra Turnovského “béčka” a prolomení proher v tiebreaku

V sobotu 7. března sehrálo turnovské ženské béčko další utkání KP1. Tentokrát jim na palubovce turnovské haly TSC byly soupeřkami hráčky Varnsdorfu B.  Do prvního setu domácí hráčky vlétly s krásným náskokem. Jejich protihráčky ještě nebyly pořádně rozkoukané, a tak bod po bodu Turnovačky došly k výhře prvního setu. Ve druhém setu se začalo Varnsdorfu mnohem více dařit. Domácí hráčky naopak

Přečíst

Bojovná sobota turnovského B-týmu

V sobotu 29. února zavítalo turnovské „béčko“ do Nového Boru. V prvním setu jsme bojovně nastoupily s 5 bodovým náskokem. Poté se karta otočila a co se dalo, to jsme pokazily. V druhém setu se prohodily nahrávačky, jelikož Š. Zakouřilové nebylo zrovna nejlépe. Hra se o něco zlepšila, ale pořád to nebyla naše bojovná hra. Do třetího setu jsme vstoupily

Přečíst

Napínavá podívaná v Železném Brodě

TJ Sokol Železný Brod – TJ Turnov „B“ 3:2 (-26, -22, 16, 14, 13) V sobotu 22. února odjelo turnovské ženské „béčko“ sebrat body do nedalekého Železného Brodu. Do zápasu turnovské ženy nastoupily celkem vlažně, nicméně po úžasném obratu a  napínavé koncovce získaly první set. Do druhého setu naskočily ve stejném tempu a zaslouženě si body připsaly opět na svoji stranu. Nicméně,