Beach volejbal TJ Turnov

Navštivte náš areál beachvolejbalových kurtů a volnočasové zóny. Nové sportoviště se nachází pod turnovským atletickým stadionem a naleznete zde profesionální beachvolejbalová hřiště. Ta jsou přístupná nejen členům volejbalového oddílu TJ Turnov, ale také široké sportovní veřejnosti. Budeme rádi, když nás navštívíte, zasportujete si u nás a přispějete tak k dalšímu rozvoji a oživení tohoto sportovního areálu. V rámci areálu volejbalových kurtů TJ Turnov jsou k dispozici šatny, sprchy a samoobslužná lednička s osvěžujícími nápoji.


PŘEJÍT NA REZERVAČNÍ SYSTÉM

  • Běžná provozní doba beachvolejbalových kurtů je stanovena od 8:00 do 22:00. Provozovatel si vyhrazuje právo upravit provozní dobu dle aktuálních podmínek, které budou promítnuty do nastavení v rezervačním systému.
  • Využití beachvolejbalových kurtů je plánováno na základě rezervačního systému, který je přístupný na www.tjturnov.cz Každý uživatel, který si rezervuje služby online, se musí zaregistrovat v systému a vytvořit si vlastní uživatelský účet.
  • Zadat rezervace do systému bez nutnosti vytvářet si vlastní účet lze osobně v otevírací době na recepci Sportcentra TJ Turnov (viz www.tjturnov.cz).

Kontakt
správce kurtů: Tomáš Turek, +420 730 135 773
sekretariát TJ: +420 481 321 435