Turnov získal celkem 3 medaile v KP U22 juniorek

V neděli 5. března 2023 byla v Jablonci napsána poslední kapitola letošního ročníku krajského přeboru U22 kadetek a juniorek. Tato soutěž byla společná pro kategorie U22, U20 a U18. Soutěže se zúčastnilo celkem 14 družstev, ty byly po úvodních rozřazovacích turnajích rozděleny do 4 výkonnostních skupin. TJ Turnov měla v soutěži dva zástupce – TJ Zikuda Turnov „B“ a „C“.

Přečíst

Turnovské juniorky A podlehly v lize Mikulovce

Družstvo turnovských juniorek „A“ nastoupilo v sobotu 8. 10. v 1. lize U22 na domácí palubovce k druhému dvojutkání. Tentokrát přivítaly družstvo SKŠ ZŠ Mikulova Praha. Tento soupeř byl nad síly domácích a Turnov v obou utkáních podlehl. TJ Zikuda Turnov „A“ – SKŠ ZŠ Mikulova Praha 1:3 (-25,18,-18,-12) TJ Zikuda Turnov „A“ – SKŠ ZŠ Mikulova Praha 0:3 (-18,-18,-22)

Přečíst

KP U22 pokračoval v Turnově

V neděli 9. 10. 2022 pokračoval v Turnově krajský přebor juniorek U22. Oba turnovské týmy hrály v tělocvičně ZŠ Skálova, další skupiny se hrály v hale TSC. I tento turnaj byl kvalifikačním kolem. Ve skupině I se potkaly oba turnovské týmy. Turnovačky si ve všech případech poradily se svými soupeři 2:0. Z vzájemného derby vyšlo vítězně mladší družstvo „C“. TJ

Přečíst

KP U22 zahájen

V neděli 18. 9. 2022 byl v Novém Boru zahájen krajský přebor U22 kadetek a juniorek. V této soutěži má Turnov 2 zástupce – Turnov „B“ – kadetky pod vedením Tomáše Kuncíře a Turnov „C“ – starší žákyně pod vedením Jiřího Zýky a Jiřího Šulce. První dvě kola se bude hrát kvalifikace, která by měla rozřadit všech 14 týmů do

Přečíst

Juniorky „A“ zahájily 1. ligu U22

Turnovské juniorky „A“ v minulé sezóně zaslouženě vyhrály KP juniorek a následně vybojovaly postup do 1. ligy U22 žen. V družstvu došlo během prázdnin k několika změnám. Jádro týmu z minulé sezóny doplnily nadějné hráčky z řad starších žákyň – Julie Dolejšová, Anežka Sirůčková, Barbora Bratršovská, Tereza Bučková, Martina Šulcová a Kristýna Šulcová. V sobotu 17. 9. pak vyrazily do

Přečíst

Ligový postup turnovských juniorek

Během víkendu 23. – 24. 4. 2022 turnovské volejbalové juniorky zavítaly do Žďáru nad Sázavou, kde jako suverénní vítězky krajského přeboru absolvovaly kvalifikaci o postup do juniorské ligy. Jejich výkony měly vzestupnou tendenci a s konečnou bilancí 3 výher a jedné těsné porážky obsadily 2. místo a zajistily si tak postup do ligové soutěže!   Celkem 6 účastnic bylo rozděleno ve Žďáru

Přečíst

Turnov celkově zvítězil v KP kadetek a juniorek

V neděli 27. 3. 2022 se v jablonecké sportovní hale odehrálo poslední kolo letošního ročníku volejbalového krajského přeboru kadetek a juniorek.  Soutěž dohrálo celkem 11 družstev. Turnovský oddíl měl v soutěži dva zástupce. „B“ družstvo pod vedením Tomáše Kuncíře se během celé sezóny obrovsky zlepšilo a předvádělo solidní výkony. Při posledním turnaji dokázalo vyhrát 2. výkonnostní ligu a celkově skončilo na slušném 5. místě. „A“

Přečíst

Juniorky dál válí v krajském přeboru

V neděli 30. 1. 2022 se ve Varnsdorfu konalo další kolo KP kadetek a juniorek. Kvůli karanténami způsobeným četným absencím se kompletně odehrála pouze 1. liga. V ní hrají juniorky „A“, které i tentokrát neztratily ani set a pojistily si tak vedoucí místo v průběžném pořadí KP. TJ Zikuda Turnov „A“ – Schrödingerův institut 2:0 (19, 19) TJ Zikuda Turnov

Přečíst

Další výhry v KP kadetek a juniorek

V neděli 24. 9. se ve Varnsdorfu hrálo 2. kolo KP kadetek a juniorek. Turnovské áčko potvrdilo roli favoritek a odvezlo si 3 výhry a 9 bodů do tabulky.   TJ Zikuda Turnov „A“ – Schrödingerův institut 2:0 (18, 10) TJ Zikuda Turnov „A“ – BV Vratislavice 2:0 (14, 18) TJ Zikuda Turnov „A“ – TJ Sokol Mnichovo Hradiště 2:0

Přečíst

Zahájení KP kadetek a juniorek

V neděli 26. 9. se na palubovce turnovské sportovní haly TJ Turnov a tělocvičny ZŠ Skálova konalo první kolo nového ročníku krajského přeboru kadetek a juniorek Libereckého kraje. Soutěže se letos účastní celkem 12 družstev a bude se konat celkem 8 turnajů. V první části si zahrají všechna družstva každý s každým. V druhé části budou týmy podle pořadí z