KP U22 zahájen

V neděli 18. 9. 2022 byl v Novém Boru zahájen krajský přebor U22 kadetek a juniorek. V této soutěži má Turnov 2 zástupce – Turnov „B“ – kadetky pod vedením Tomáše Kuncíře a Turnov „C“ – starší žákyně pod vedením Jiřího Zýky a Jiřího Šulce. První dvě kola se bude hrát kvalifikace, která by měla rozřadit všech 14 týmů do

Přečíst

Juniorky „A“ zahájily 1. ligu U22

Turnovské juniorky „A“ v minulé sezóně zaslouženě vyhrály KP juniorek a následně vybojovaly postup do 1. ligy U22 žen. V družstvu došlo během prázdnin k několika změnám. Jádro týmu z minulé sezóny doplnily nadějné hráčky z řad starších žákyň – Julie Dolejšová, Anežka Sirůčková, Barbora Bratršovská, Tereza Bučková, Martina Šulcová a Kristýna Šulcová. V sobotu 17. 9. pak vyrazily do

Přečíst

Ligový postup turnovských juniorek

Během víkendu 23. – 24. 4. 2022 turnovské volejbalové juniorky zavítaly do Žďáru nad Sázavou, kde jako suverénní vítězky krajského přeboru absolvovaly kvalifikaci o postup do juniorské ligy. Jejich výkony měly vzestupnou tendenci a s konečnou bilancí 3 výher a jedné těsné porážky obsadily 2. místo a zajistily si tak postup do ligové soutěže!   Celkem 6 účastnic bylo rozděleno ve Žďáru

Přečíst

Turnov celkově zvítězil v KP kadetek a juniorek

V neděli 27. 3. 2022 se v jablonecké sportovní hale odehrálo poslední kolo letošního ročníku volejbalového krajského přeboru kadetek a juniorek.  Soutěž dohrálo celkem 11 družstev. Turnovský oddíl měl v soutěži dva zástupce. „B“ družstvo pod vedením Tomáše Kuncíře se během celé sezóny obrovsky zlepšilo a předvádělo solidní výkony. Při posledním turnaji dokázalo vyhrát 2. výkonnostní ligu a celkově skončilo na slušném 5. místě. „A“

Přečíst

Juniorky dál válí v krajském přeboru

V neděli 30. 1. 2022 se ve Varnsdorfu konalo další kolo KP kadetek a juniorek. Kvůli karanténami způsobeným četným absencím se kompletně odehrála pouze 1. liga. V ní hrají juniorky „A“, které i tentokrát neztratily ani set a pojistily si tak vedoucí místo v průběžném pořadí KP. TJ Zikuda Turnov „A“ – Schrödingerův institut 2:0 (19, 19) TJ Zikuda Turnov

Přečíst

Další výhry v KP kadetek a juniorek

V neděli 24. 9. se ve Varnsdorfu hrálo 2. kolo KP kadetek a juniorek. Turnovské áčko potvrdilo roli favoritek a odvezlo si 3 výhry a 9 bodů do tabulky.   TJ Zikuda Turnov „A“ – Schrödingerův institut 2:0 (18, 10) TJ Zikuda Turnov „A“ – BV Vratislavice 2:0 (14, 18) TJ Zikuda Turnov „A“ – TJ Sokol Mnichovo Hradiště 2:0

Přečíst

Zahájení KP kadetek a juniorek

V neděli 26. 9. se na palubovce turnovské sportovní haly TJ Turnov a tělocvičny ZŠ Skálova konalo první kolo nového ročníku krajského přeboru kadetek a juniorek Libereckého kraje. Soutěže se letos účastní celkem 12 družstev a bude se konat celkem 8 turnajů. V první části si zahrají všechna družstva každý s každým. V druhé části budou týmy podle pořadí z

Přečíst

Dvě výhry juniorek v KP2 žen

Dvě výhry juniorek v KP2 žen V sobotu 18. 9. turnovské juniorky hrající jako ženy „B“ sehrály další utkání v KP2 žen. Na palubovce tělocvičny ZŠ Skálova přivítaly družstvo SKP Česká Lípa. V obou utkáních byly Turnovačky jednoznačně lepší a zvítězily dvakrát 3:0. TJ Zikuda Turnov „B“ – SKP Česká Lípa 3:0 (22, 18, 10) TJ Zikuda Turnov „B“ –

Přečíst

Nová mistrovská sezóna zahájena

Po velmi dlouhé pauze byla konečně zahájena nová mistrovská sezóna 2021-2022, a to hned na 3 frontách. Družstvo žen TJ Zikuda Turnov „A“ se v sobotu 11. 9. zúčastnilo prvního kola Českého poháru, které se odehrálo v Hradci Králové. Jejich role byla nelehká, neboť jim los do skupiny přiřknul družstva 1. ligy (druhé nejvyšší soutěže) – Slavii Hradec Králové a

Přečíst

Turnovský double

V neděli 5. 9. turnovská sportovní hala po dlouhé době pořádně ožila volejbalovým životem. Při příležitosti oslav 100 let českého volejbalu se zde konaly hned dva mládežnické turnaje. Turnaje juniorek se zúčastnila tři družstva, do bojů v turnaji starších žákyň zasáhlo sedm týmů. V kategorii juniorek zvítězilo turnovské „A“ družstvo, které nejdříve porazilo velmi dobře hrající turnovské béčko 3:0 (21, 12, 15)