Napínavá podívaná v Železném Brodě

TJ Sokol Železný Brod – TJ Turnov „B“ 3:2 (-26, -22, 16, 14, 13)

V sobotu 22. února odjelo turnovské ženské „béčko“ sebrat body do nedalekého Železného Brodu. Do zápasu turnovské ženy nastoupily celkem vlažně, nicméně po úžasném obratu a  napínavé koncovce získaly první set. Do druhého setu naskočily ve stejném tempu a zaslouženě si body připsaly opět na svoji stranu. Nicméně, pak se něco zlomilo. Zřejmě s vidinou brzkého ukončení zápasu se najednou nedařilo vůbec nic, psychika šla dolů a následující dva sety se z toho turnovské hráčky nedokázaly dostat a zápas šel do tiebreaku. Do posledního setu se Turnov opět srovnal a do změny stran šlo vše podle plánu. Jenže, pak se domácím podařilo pár dobrých servisů a i když jsme mohli vidět vyrovnaný volejbal, tak štěstí zůstalo nakonec na straně domácích, které zaslouženě dotáhly dlouhý a napínavý zápas do vítězství 3:2.

Hrály: Kabátová M. Slačíková D., Sztymonová D., Hejduková K., Šírková V., Zakouřilová Š., Libero: Hyblerová Z., střídaly: Mlejnková P.

TJ Sokol Železný Brod – TJ Turnov „B“ 3:1 (22, 24, -20, 14)

Do druhého zápasu vstoupily hostující turnovské hráčky po vysilujícím prvním zápase s novou motivací a k vidění byl vidět pěkný volejbal. Bohužel ale chybělo víc štěstí v poli a možná trochu víc sil, aby zápas dospěl ke zdárnému konci. Povedlo se sice vybojovat třetí set, na celkové vítězství to bohužel nestačilo.

Sestava: Mlejnková P., Slačíková D., Sztymonová D., Hejduková K., Šírková V., Horáková M., Libero: Hyblerová Z., střídaly: Kabátová M.

Autor: Šírková V.