Bojovná sobota turnovského B-týmu

V sobotu 29. února zavítalo turnovské „béčko“ do Nového Boru. V prvním setu jsme bojovně nastoupily s 5 bodovým náskokem. Poté se karta otočila a co se dalo, to jsme pokazily. V druhém setu se prohodily nahrávačky, jelikož Š. Zakouřilové nebylo zrovna nejlépe. Hra se o něco zlepšila, ale pořád to nebyla naše bojovná hra. Do třetího setu jsme vstoupily s úspěšným náskokem, který jsme si udržely po celý set. Hra byla tentokrát bojovná a nedělaly jsme zbytečné chyby, naopak Nový Bor se na druhé straně trápil. Čtvrtý set byl podobný jako třetí. V tie-breaku se oba týmy vzchopily a byl to krásný, bojovný volejbal, ale bohužel jsme těsně prohrály.

 TJ Jiskra Nový Bor – TJ Zikuda Turnov B 3:2 (12,23,-21,-22,15)

Hrály: Kabátová M., Slačíková D., Sztymonová D., Šírková V., Mlejnková P., Zakouřilová Š. Libero: Bubáková V. Střídaly: Horáková M.

Druhý zápas byl velice podobný prvnímu. První a druhý set byl velmi bojovný, jako v prvním zápasu u třetího a čtvrtého setu. Později nás vyčerpanost dostala a zbytek zápasu jsme bohužel, i přes velkou bojovnost, prohrály. Všechny jsme si skvěle zahrály a máme ze zápasů velmi dobrý pocit, i když domů vezeme pouze 2 body.

TJ Jiskra Nový Bor – TJ Zikuda Turnov B 3:2 (-25,-24,17,18,7)

Hrály: Kabátová M., Slačíková D., Sztymonová D., Šírková V., Mlejnková P., Zakouřilová Š. Libero: Bubáková V. Střídaly: Horáková M.

Markéta Horáková