První turnaj čtyřek mladších žákyň

V sobotu 14.10. se naše 2 týmy žákyň poprvé zúčastnily kvalifikačního turnaje čtyřek U14 “O pohár předsedy KVS”. Každý tým sehrál 3 zápasy ve své skupině. TJ Zikuda Turnov “B” x BV Vratislavice “A” 4:15, 14:16TJ Zikuda Turnov “B” x TJ Bižuterie Jbc “A” 9:15, 10:15TJ Zikuda Turnov “B” x SK Ještědská Lbc “A” 16:14, 15:12 TJ Zikuda Turnov “A”

Přečíst

Turnovské mladší žákyně bronzové na volejbalovém mistrovství republiky

O víkendu 13. – 15. května se v Táboře odehrál finálový turnaj mistrovství České republiky ve volejbale mladších žákyň. Turnovské družstvo, které se stalo krajským přeborníkem a poměrně hladce prošlo úvodními dvěma koly, odjíždělo na jih Čech řádně nažhaveno a s velkými očekáváními. Jejich skvělá výkonnost se v turnaji potvrdila a Turnovačky dosáhly historického úspěchu, když získaly cennou bronzovou medaili! Turnaj byl zahájen již

Přečíst

Historický postup na mistrovství ČR mladších žákyň

Během víkendu 23. – 24. 4. 2022 se turnovské mladší žákyně zúčastnily druhého kola kvalifikace o postup na volejbalové mistrovství republiky. V 1. kole kvalifikace, které se hrálo na konci března v Kostelci nad Orlicí, nenašly přemožitele. V tomto turnaji musely v Novém Veselí čelit daleko silnějším soupeřům. Po dramatickém průběhu svůj cíl nakonec splnily a dokázaly tak poprvé v historii oddílu postoupit na mistrovství České

Přečíst

Mladší žákyně jsou blíže účasti na mistrovství republiky

Během víkendu 26. – 27. 3. 2022 se konalo první kolo kvalifikace o účast na volejbalovém mistrovství republiky mladších žákyň. Do kvalifikace se přihlásilo celkem 72 družstev z celé republiky. Účastníci byli pro první kvalifikační kolo rozděleni do 10 skupin. Turnovské družstvo odehrálo svou skupinu v Kostelci nad Orlicí a vedlo si skvěle! Turnov během dvoudenního turnaje předváděl skvělý volejbal a nejednou vyslechl

Přečíst

Turnov celkově zvítězil v KP mladších žaček

V neděli 13. 3. 2022 byla v jablonecké sportovní hale napsána poslední kapitola letošního ročníku krajského přeboru mladších žákyň v šestkovém volejbale. V konkurenci 4 dalších družstev prokazovaly turnovské mladší žákyně dlouhodobě nejlepší výkonnost a právem získaly titul krajských přebornic. Během závěrečného 8. kola porazily Turnovačky Nový Bor „A“ 2:0 (19, 8), Duklu Liberec 2:1 (-22, 6, 11), Nový Bor „B“ 2:0 (11, 9)

Přečíst

Mladší žákyně dále drží čelo tabulky

Družstvo mladších žákyň v neděli 30. 1. odehrálo v hale Dukly Liberec další kolo krajského přeboru. Turnovačky si vedly skvěle a porazily všechny soupeře (Nový Bor „A“, Nový Bor „B“, Duklu Liberec a Bižuterii Jablonec) 2:0. Dvě kola před koncem soutěže tak drží průběžné vedení v krajské tabulce.   Sestava: Martina Šulcová, Kristýna Šulcová, Kateřina Zelnická, Adéla Donátová, Petra Zikudová,

Přečíst

KP mladších žákyň – 3. kolo

V neděli 14. 11. jelo družstvo mladších žákyň  do Nového Boru  hájit průběžné vedení v krajském přeboru. Díky nemocem a ze školy nařízené karanténě se bohužel nemohlo zúčastnit několik hráček základní sestavy. Ty byly ale velmi dobře nahrazeny jejich mladšími spoluhráčkymi, které se v šestkovém volejbale teprve rozkoukávají. Turnovačky tentokrát těsně podlehly Novému Boru „A“ 1:2 (19, -17, -9), ale

Přečíst

Vítězná vlna mladších žákyň

V neděli 24.10. se v turnovské sportovní hale konalo již druhé kolo krajského přeboru v šestkovém volejbale mladších žákyň.   Po dvou výhrách v úvodním kole se zadařilo i dnes a Turnovačky si i tentokrát snadno poradily se svými soupeři, čímž vylepšily své postavení v čele průběžné tabulky.   TJ Zikuda Turnov – TJ Jiskra Nový Bor 2:0 (10, 13)

Přečíst

Dvě výhry v KP mladších žákyň

V neděli 26. 9. byl ve Varnsdorfu také zahájen nový ročník KP mladších žákyň. Naše nově složené družstvo dokázalo svá první dvě utkání vyhrát. Moc gratulujeme a jen tak dál!   TJ Zikuda Turnov – TJ Jiskra Nový Bor 2:1 (-21, 23, 2) TJ Zikuda Turnov – VK Dukla Liberec 2:0 (1, 19)   Sestava: Martina Šulcová, Kristýna Šulcová, Petra

Přečíst

Turnaj mladších žákyň – Mnichovo Hradiště

V neděli 30. 5. se hrál v Mnichovo Hradišti otevřený přebor České obce sokolské. Tohoto turnaje se zúčastnilo i turnovské družstvo mladších žákyň ve složení, N – Marťa Šulcová, Linda Peštová, S – Ivča Linhartová, Kiki Šulcová, B – Niky Kučírková, Kačka Zelnická, Barča Bratršovská, Maruška Čivrná a U – Julča Dolejšová.   Při turnaji jsme díky nerozehranosti střídali skvělé