Turnaj BMV v Rovensku pod Troskami

21.1. se uskutečnil další turnaj v barevném minivolejbale, tentokrát v Rovensku, kde je tradičním pořadatelem Pavel Mašek. Sjely se týmy z Turnova, Rokytnice, Sklenařic, Jilemnice a pořadatelského Rovenska v kategoriích žlutá, oranžová a modrá. Za mladší přípravku jsme tentokrát měly jen dva týmy, poněvadž zároveň probíhala lyžařská škola, které se většina našich svěřenců též účastní. Ve žluté kategorii hrálo 10 týmů na dvě skupiny

Přečíst

První turnaj čtyřek mladších žákyň

V sobotu 14.10. se naše 2 týmy žákyň poprvé zúčastnily kvalifikačního turnaje čtyřek U14 “O pohár předsedy KVS”. Každý tým sehrál 3 zápasy ve své skupině. TJ Zikuda Turnov “B” x BV Vratislavice “A” 4:15, 14:16TJ Zikuda Turnov “B” x TJ Bižuterie Jbc “A” 9:15, 10:15TJ Zikuda Turnov “B” x SK Ještědská Lbc “A” 16:14, 15:12 TJ Zikuda Turnov “A”

Přečíst

Skvělé vystoupení se smutným koncem

Turnovské starší žákyně se o prodlouženém víkendu (19. – 21. 5. 2023) zúčastnily v Karlových Varech Mistrovství České republiky U16. Této vrcholné akce se zúčastnilo celkem 16 družstev, které uspěly v Českém poháru nebo jednotlivých krajských přeborech a musely navíc projít sítem prvního kvalifikačního kola. Turnov se finálového turnaje zúčastnil vůbec poprvé. Během třech dnů předváděl skvělý volejbal a byl

Přečíst

Turnovské přípravky zabodovaly na turnaji BMV v Jablonci

V sobotu 18. 3. se v Jablonci nad Nisou konal turnaj v barevném minivolejbale. Za TJ Zikuda Turnov se turnaje zúčastnili hráči a hráčky z mladší a starší přípravky. V žluté, oranžové a červené kategorii jsme měli po 3 družstvech. V každé kategorii jsme získali alespoň jedno místo na stupních vítězů. Děkujeme všem dětem za skvělé výkony a spolupráci, všem

Přečíst

Velký úspěch v předposledním kole Českého poháru U16

Starší žákyně TJ Turnov dlouhodobě velmi dobře hrají v Českém poháru U16. V úvodní západní části hrály v první osmičce, kde byly schopné porážet ty nejlepší, ale bohužel také občas zbytečně ztrácet. Těsně pak nepostoupily při sloučení západní a východní části do elitní celostátní osmičky. Tam si zajistily postup až před měsícem, když ve Spořicích u Chomutova jasně vyhrály druhou

Přečíst

Starší žákyně se opět ukázaly v Českém poháru

Družstvo starších žákyň zavítalo o víkendu (19. – 20. 11. 2022) do Karlových Varů, ke sehrálo další kolo Českého poháru U16. V první západní skupině se rozhodně neztratilo a připsalo si 5 cenných vítězství a pouze 2 porážky. Do Varů jsme odjeli už v pátek, abychom pohodlně stihli ranní sobotní začátek. V pátek jsme se šli podívat na karlovarské památky.

Přečíst

Druhé vystoupení v ČP U16

Staří žákyně TJ Turnov odehrály běhěm víkendu 15. – 16. 10. 2022 další kolo Českého poháru kategorie U16. Nejlepších 8 družstev v západní části přivítalo městečko Spořice u Chomutova. Na palubove byly vidět velmi vyrovnané výkony. Turnovačky hned v prvním utkání porazily jednoznačně Orion Praha. V druhém utkání přidaly další vítězství proti Volleyball Nymburk. V třetím utkání jsme se nechali

Přečíst

Turnovské juniorky A podlehly v lize Mikulovce

Družstvo turnovských juniorek „A“ nastoupilo v sobotu 8. 10. v 1. lize U22 na domácí palubovce k druhému dvojutkání. Tentokrát přivítaly družstvo SKŠ ZŠ Mikulova Praha. Tento soupeř byl nad síly domácích a Turnov v obou utkáních podlehl. TJ Zikuda Turnov „A“ – SKŠ ZŠ Mikulova Praha 1:3 (-25,18,-18,-12) TJ Zikuda Turnov „A“ – SKŠ ZŠ Mikulova Praha 0:3 (-18,-18,-22)

Přečíst

KP U22 zahájen

V neděli 18. 9. 2022 byl v Novém Boru zahájen krajský přebor U22 kadetek a juniorek. V této soutěži má Turnov 2 zástupce – Turnov „B“ – kadetky pod vedením Tomáše Kuncíře a Turnov „C“ – starší žákyně pod vedením Jiřího Zýky a Jiřího Šulce. První dvě kola se bude hrát kvalifikace, která by měla rozřadit všech 14 týmů do

Přečíst

Juniorky „A“ zahájily 1. ligu U22

Turnovské juniorky „A“ v minulé sezóně zaslouženě vyhrály KP juniorek a následně vybojovaly postup do 1. ligy U22 žen. V družstvu došlo během prázdnin k několika změnám. Jádro týmu z minulé sezóny doplnily nadějné hráčky z řad starších žákyň – Julie Dolejšová, Anežka Sirůčková, Barbora Bratršovská, Tereza Bučková, Martina Šulcová a Kristýna Šulcová. V sobotu 17. 9. pak vyrazily do