Perný víkend našich přípravek

Náročný volejbalový víkend jak pro děti, trenéry i rodiče máme za sebou. Hrálo se 17. i 18.2. Jan Filip, trenér mladší přípravky se ujal sobotní Jilemnice a nedělního Mnichova Hradiště. Tereza Zikmundová trenérka starší přípravky a mladších žákyň strávila sobotu na Dukle u hraní čtyřek a neděli v Mnichově Hradišti a Zuzana Hyblerova nás 17.2. reprezentovala na zápase za ženy

Přečíst

Turnaj BMV v Rovensku pod Troskami

21.1. se uskutečnil další turnaj v barevném minivolejbale, tentokrát v Rovensku, kde je tradičním pořadatelem Pavel Mašek. Sjely se týmy z Turnova, Rokytnice, Sklenařic, Jilemnice a pořadatelského Rovenska v kategoriích žlutá, oranžová a modrá. Za mladší přípravku jsme tentokrát měly jen dva týmy, poněvadž zároveň probíhala lyžařská škola, které se většina našich svěřenců též účastní. Ve žluté kategorii hrálo 10 týmů na dvě skupiny

Přečíst

Turnaj BMV v Jablonci

V neděli 29.10.2023 se odehrál BMV turnaj v Jablonci nad Nisou. Účast byla hojná – 54 družstev a jen za Turnov jsme postavili 11 týmů. Pár dětí bylo na turnaji poprvé a většina poprvé v tak velké hale, což bylo vidět na udivených očích, když do ní vstoupily. Nicméně je to nezastavilo přivezli jsme si z toho 2 zlaté🥇, 2

Přečíst

Turnaj BMV v Rovensku

V neděli 8. října jsme se v letošní sezóně poprvé zúčastnili turnaje v minivolejbale a to v Rovensku pod Troskami, který pořádal Pavel Mašek. Sešlo se dohromady 62 dětí! z Turnova, Rovenska, Sklenařic a Jilemnice. Turnovská přípravka vyrazila v hojném počtu 14 týmů v kategoriích od žluté po modrou. Ve žluté kategorii jsme urvali zlatou a stříbrnou medaili. Děti byly nadšené, trenéři a rodiče pyšní. Velké díky

Přečíst

Turnovské přípravky zabodovaly na turnaji BMV v Jablonci

V sobotu 18. 3. se v Jablonci nad Nisou konal turnaj v barevném minivolejbale. Za TJ Zikuda Turnov se turnaje zúčastnili hráči a hráčky z mladší a starší přípravky. V žluté, oranžové a červené kategorii jsme měli po 3 družstvech. V každé kategorii jsme získali alespoň jedno místo na stupních vítězů. Děkujeme všem dětem za skvělé výkony a spolupráci, všem

Přečíst

Okresní barevný minivolejbal v Rovensku

V neděli 13. října proběhl v Rovensku druhý turnaj v barevném minivolejbale pořádaný OVS Semily. Do haly základní školy se sjelo 22 družstev – čtyři žluté, šest oranžových, tři červené a třináct modrých. Celkem se turnaje účastnilo 68 sportujících dětí. Mladší přípravka pod vedením Kačky Zajgerové a Terky Kovářové vyrazila na turnaj se třemi týmy žluťásků, z nichž někteří hráči či

Přečíst

Turnovský volejbal na prahu nové sezóny 2019 – 2020

Letní prázdniny jsou u konce a turnovští volejbalisté se pilně připravují na novou sezónu 2019 – 2020. V druhé polovině srpna proběhlo několik přípravných soustředění a už nyní se nemůžeme dočkat, až to všechno vypukne. Družstvo mužů po na úspěch bohatých předchozích sezónách prochází nyní změnami. Řada dřívějších hráčů skončila s aktivní kariérou či odešla hrát do jiných klubů, v příští sezóně se

Přečíst

Okresní kolo Barevného minivolejbalu v Železném Brodě

V neděli 19.05.2019 se konalo v Železném Brodě další kolo okresního přeboru v BMV. Těchto soutěží se pravidelně účastní naši nejmenší volejbalisté a volejbalistky. Turnaj se turnovským nadějím velmi povedl a obsadili jsme následující místa: Oranžový minivolejbal – 2. místo: Péťa Zikudová, Vítek Rojar Červený minivolejbal – 2. místo: Ivča Linhartová, Linda Peštová Červený minivolejbal – 3. místo: Nikča Kotrmanová, Nikča Kučírková, Anička

Přečíst

V neděli 19.5 proběhl Turnaj v Barevném Minivolejbalu

V neděli 19.5 proběhl Turnaj v Barevném Minivolejbalu v krásné nové hale v Železném brodě Kde v drobném občerstvení bylo 10 druhú koláčú, chlebíčky no serviz jako u babičky Tak jsme se nenechali dlouho pobízet a koláče jsme jim snědli a medaile vyhráli v Oranžovém stříbro v Červeném stříbro jen o dva bodíky , bronz , čtvrté a šesté Poděkování

Přečíst

Barevný minivolejbal

26. ledna jsme se v Jablonci zúčastnili dalšího turnaje v barevném minivolejbale, tentokrát již na krajské úrovni. Žluťásků přijelo 14 týmů, za Turnov bojovaly týmy 4. Byly to nervy, emoce tekly proudem. 😉 Ale ani na kraji jsme se neztratili a Nikča Nožičková a Sofča Šebková vybojovaly krásné 2. místo!