TJ Zikuda Turnov vs. TJ Bižuterie Jablonec n/N A

Z Jablonce vezeme 6 bodů! Neobvykle v neděli jsme poprvé opustily domácí prostředí a zavítaly do jablonecké Sokolovny. Po pěti sezonách v lize jsme si odvykly zajistit takový detail, potřebný k zápasu, jako je volejbalový balón. Takže se všech 18 hráček rozcvičovalo s 6 balóny, což je průměr (pro méně matematicky zdatné a mladší čtenáře) jeden do trojice. Ještě že

Přečíst

Turnov urval v Pardubicích důležité body do tabulky

V sobotu 19. 2. 2022  turnovské druholigové ženy zavítaly na palubovku do Pardubic. První zápas se ze začátku pro naše ženy vyvíjel slibně, avšak časté herní výkyvy a štěstí soupeře dovedlo zápas až do tiebreaku. V tomto setu se oba týmy tahaly o každý bod a strany se měnily za stavu 8:7 pro Turnov. Avšak po změně stran zůstal Turnov

Přečíst

Turnovské ligové ženy po novém roce

Turnovské ligové ženy jsou po podzimní části s vyrovnanou bilancí 7 výher a 7 porážek na 5. příčce druholigové tabulky skupiny B. Po Novém roce pokračují v soutěži dvěmi dvojutkáními na hřištích soupeřů – Suchdol (15. 1.) a Chabařovice (22. 1.). Na domácí palubovce se představí až 5. 2., kdy v derby přivítají hráčky TJ Sokol Mnichovo Hradiště. První utkání

Přečíst

Turnov získal v zápase proti Pardubicím 6 bodů a slaví 2 vítězství

Do zápasů nastupovaly Turnovačky s odhodláním vyhrát a získat 6 bodů do tabulky, což se jim povedlo. V průběhu utkání dominovaly ve všech herních činnostech a soupeři tak neumožnily získat ani jeden set.   TJ Zikuda Turnov „A“ – USK Pardubice 3:0 (20, 22, 17) TJ Zikuda Turnov „A“ – USK Pardubice 3:0 (15, 16, 12)   Sestava: Bubáková, Vaníčková,

Přečíst

Turnovské ženy se utkaly v lize na domácí půdě s Chabařovicem

První set byl z naší strany vlažný, resp. na nás byl znát velký stres, a tak pro nás byl spíše na rozkoukání. Do druhého jsme nastoupily odvážněji a hned v úvodu se dostaly do vedení. To jsme udržely až do koncovky, ve které se však soupeř nebezpečně rychle přibližoval a následně získal 25ku dříve než my. Třetí set byl vyrovnaný

Přečíst

Skvělý vstup žen do 2. ligy

Turnovský ženský tým zahájil sezonu dvěma výhrami! Ženy přivítaly v prvních letošních domácích zápasech sezony tým TJ Sokol Suchdol. Dopolední zápas jsme po krátkém oťukávání celkem jednoznačně vyhrály, přestože jsme soupeři dovolily zisk jednoho setu. Během prvního zápasu se bohužel při své premiéře v turnovském dresu zranila střídající smečařka, Petra Štrosová. V druhém zápasu jsme vedly už 2:0, lehce jsme

Přečíst

Turnovské volejbalistky byly blízko vítězství

V sobotu 7. 3. sehrály turnovské ligové volejbality další mistrovská utkání. Tentokrát na domácí palubovce přívítali třetí celek tabulky TJ Slovan Chabařovice. V první utkání byl jednoznačně lepší soupeř a zvítězil 3:0. Druhé utkání bylo vyrovnané. V závěrečném tie-breaku měl Turnov dokonce mečbol, ale nakonec zvítězily nejtěsnějším rozdílem volejbalistky Chabařovic. Zikuda Turnov A  – TJ Slovan Chabařovice 0:3 (-17, -20, -20)  Zikuda Turnov