Velký úspěch v předposledním kole Českého poháru U16

Starší žákyně TJ Turnov dlouhodobě velmi dobře hrají v Českém poháru U16. V úvodní západní části hrály v první osmičce, kde byly schopné porážet ty nejlepší, ale bohužel také občas zbytečně ztrácet. Těsně pak nepostoupily při sloučení západní a východní části do elitní celostátní osmičky. Tam si zajistily postup až před měsícem, když ve Spořicích u Chomutova jasně vyhrály druhou výkonnostní skupinu. O víkendu 18. – 19. 2. 2023 se pak v Brně utkaly s nejlepšími celky celé soutěže. Během celého víkendu nenašly přemožitele a celý turnaj bez ztráty vítězství vyhrály!

Velké díky patří celému týmu, který hrál spolu a podporoval se. Turnovačkám se velmi dařilo na podání, kterými jasně dominovaly. Po zpracování míčů od soupeře následoval často velmi kvalitní a tvrdý útok jak na kůlech, tak i středem.

Za měsíc se turnovské starší žákyně zúčastní finálového kola, kde budou určitě i nadále bojovat o historické umístění v této soutěži, které se účastní 67 týmů z celé republiky.

Velké díky patří všem hráčkám, trenérům a fanouškům, kteří nás v Brně podporovali.

Sestava TJ Turnov: N – Martina Šulcová, Klára Zýková, U – Julie Dolejšová, B – Anežka Sirůčová, Nikola Kučírková, Kateřina Zelnická, S – Barbora Bratršovská, Kristýna Šulcová, L- Linda Peštová, trenéři Pavel Starý, Jiří Šulc, Jan Mlejnek a Jiří Zýka

TJ Zikuda Turnov – TJ EMĚ Mělník 2:0 (21, 12)

TJ Zikuda Turnov – VK Karlovy Vary 2:0 (16, 20)

TJ Zikuda Turnov – TJ Orion Praha 2:1 (-25,20,12)

TJ Zikuda Turnov – VK KP Brno 2:0 (21, 12)

TJ Zikuda Turnov – VK Prostějov 2:0 (17, 15)

TJ Zikuda Turnov – TJ Kralupy 2:0 (25, 22)

TJ Zkuda Turnov – TJ Sokol Frýdek- Místek 21 (-19, 12, 10)