TJ Jiskra Nový Bor vs. TJ Zikuda Turnov

Turnovské ženy zakončily sezónu zápasem proti Novému Boru

V sobotu náš ženský volejbalový tým zavítal do České Lípy, aby zde poměřil síly s třetím týmem tabulky, Novým Borem. Ženy si ale s sebou nepřivezly dobrou formu a první zápas toho byl důkazem. Zápas byl celou dobu jako na houpačce a tolik chyb z pohledu turnovských žen, jako v tomto zápase, snad náš tým neudělal za celou sezónu. Většinu všech setů Turnov dotahoval třeba až i 9-ti bodovou ztrátu, v útoku se hráčky moc neprosazovaly a Nový Bor měl štěstěnu na své straně. O tiebreaku raději ani nemluvit. Výsledky setů a výsledek celého prvního zápasu tomu jen odpovídá.

Druhý zápas už byl ale jiné kafe. Nový Bor značně povolil ve hře a Turnovačky toho využily a zlepšily si náladu jednoznačnou výhrou 3:0. Snahu a mnohonásobně lepší herní projev turnovských žen možná podpořil i jediný fanoušek, který za námi dorazil až od Prahy. Ten mohl být svědkem i úsměvných výměn, tvrdých útoků a hezkých zákroků v poli.

TJ Jiskra Nový Bor – TJ Zikuda Turnov 3:2 (-23, 25, -13, 22, 6)
TJ Jiskra Nový Bor – TJ Zikuda Turnov 0:3 (-19, -14, -16)

Sečteno podtrženo, ženy skončily na druhém místě krajského přeboru I. třídy Libereckého kraje. Děkujeme všem za podporu a těšíme se na Vaši přízeň v další sezóně.

Zdraví Mladé & Krásné