TJ Zikuda Turnov vs. TJ Bižuterie Jablonec n/N A

Z Jablonce vezeme 6 bodů!

Neobvykle v neděli jsme poprvé opustily domácí prostředí a zavítaly do jablonecké Sokolovny. Po pěti sezonách v lize jsme si odvykly zajistit takový detail, potřebný k zápasu, jako je volejbalový balón. Takže se všech 18 hráček rozcvičovalo s 6 balóny, což je průměr (pro méně matematicky zdatné a mladší čtenáře) jeden do trojice. Ještě že byly soupeřky tak milé a půjčily nám. Nepřítomný byl místy i rozhodčí, nicméně se jeho sympatie k oběma stranám sítě vyrovnávaly.

Samotné skóre hry jsme sice opět zdramatizovaly, nicméně po zápasech jsme stihly obídek i kávičku. Průběh prvního zápasu už vypadal na jasnou a hladkou výhru, nicméně v třetím setu jsme odvrátily 2 setboly soupeřek a až naším třetím mečbolem (opravdu se to takto může psát, tento článek byl opět napsán ve spolupráci s nechybujte.cz) jsme stavem 30:28 ukončily zápas.

Ve druhém zápase vznikla rošáda, nahravačky se vyměnily na smeči i na náhře. Na kvalitě hry to ovšem nebylo znát a opět se ukázalo, že náš týmový výkon není závislý na pár hráčkách, které by byly klíčové. Ve všech koncovkách jsme ukázaly velkou mentální sílu a podržely jsme se na podání.

Příští týden nás čeká poslední zápas podzimní části sezóny. Všechny vás zveme do tělocvičny na chlapajdě, kde se utkáme s Novým Borem. První utkání začíná v 10.00.

Mladé & Krásné

Horní řada: Vaníčková Petra, Černá Štěpánka, Horáková Markéta, Hejduková Klára, Václavů Anna, Karlová Nikola; dolní řada: Plocová Michaela, Hyblerová Zuzana, Svobodová Zuzana, Matějková Jana