Turnov urval v Pardubicích důležité body do tabulky

V sobotu 19. 2. 2022  turnovské druholigové ženy zavítaly na palubovku do Pardubic. První zápas se ze začátku pro naše ženy vyvíjel slibně, avšak časté herní výkyvy a štěstí soupeře dovedlo zápas až do tiebreaku. V tomto setu se oba týmy tahaly o každý bod a strany se měnily za stavu 8:7 pro Turnov. Avšak po změně stran zůstal Turnov ve vedení a dotáhl zápas k vítěznému konci.

Do druhého zápasu náš tým vstupoval s odhodláním urvat 3 body, ale první set skončil lépe pro našeho soupeře a to nejtěsnějším možným rozdílem. Další sety již byly v režii turnovských žen. Naladily se na výherní vlnu a Pardubice již nedokázaly na vývoj zápasu reagovat. V posledním setu byl ze strany našeho týmu k vidění krásný volejbal plný vydařených akcí a soupeřkám dovolil pouze 7 bodů.

TJ Zikuda Turnov – USK Pardubice 3:2 (-20,19,-19,24,-11), 3:1 (23,-17,-20,-7)

Příští sobotu 26.2. se Turnov utká na domácím hřišti s týmem ze Střešovic. Bude to boj o další důležité body do tabulky. Přijďte zafandit!! 🏐🏐