Ženské béčko opět ve Varnsdorfu

Sedm statečných hráček turnovského béčka vyrazilo v sobotu 23. listopadu opět do Varnsdorfu, ale tentokrát se utkat s týmem B. Výšková převaha protihráček, nízký strop tělocvičny a jiné posty, než na které jsou hráčky zvyklé, vedly k neúspěšnému konci pro Turnov. Celé tři sety jasně dominoval Varnsdorf a Turnov prohrál 3:0.

TJ Slovan Varnsdorf B – TJ Zikuda Turnov B 3:0 (14,18,16)

Hrály: M. Kabátová, V. Bubáková, D. Slačíková, D. Sztymonová, P. Mlejnková, K. Klejchová, Š. Zakouřilová

Do druhého zápasu hráčky Turnova nastoupily s velkým odhodláním na bodový zisk. Varnsdorf nastoupil v trochu pozměněné sestavě. První a druhý set byl velmi vyrovnaný, ale v koncovkách setů byl vždy lepší Varnsdorf. Třetí set byl čistě v režii turnovských hráček a vyhrály zaslouženě 25:16, i když se Varnsdorf snažil vystřídat. Bohužel ve čtvrtém setu se již nepodařilo navázat na přechozí úspěch a set skončil opět výhrou Varnsdorfu a konečným stavem 3:1. Druhý zápas byl nicméně celkově herně lepší, vyrovnanější a Turnov alespoň odjel s příjemným pocitem ze hry.

TJ Slovan Varnsdorf B – TJ Zikuda Turnov B 3:1 (21,18,-16,19)