Ženské béčko dvakrát zvítězilo ve Varsndorfu

V sobotu 2. listopadu hostily hráčky Varnsdorfu turnovské ženské “ béčko”, kde se hráčky účastnily dalšího kola krajského přeboru žen I. třídy.

Zápas začal krásně vyrovnanou hrou s plným nasazením. Turnovské hráčky se rvaly a díky svému krásnému volejbalu dokázaly strhnout vedení na svou stranu a nakonec první set vyhrály 25:15. Dobrá nálada a výkonnost vydržela i na začátku druhého setu. Varnsdorfu se ale podařilo napínavou hru vyrovnat a hráčky si nedokázaly poradit s hrou soupeře a prohrály druhou sadu 20:25. Ve třetím setu se turnovským hráčkám povedlo opět navázat na svoji hru a vyhrát 25:19. Ve čtvrté sadě turnovské hráčky nasadily vražedné tempo na podání a na síti, se kterým si protihráčky nedokázaly poradit a šťastně zvítězily 25:11.

TJ Slovan Varnsdorf A   – TJ Zikuda Turnov B 1:3 (-15, 20, -19, -11)

Hrály: M. Kabátová, P. Mlejnková, V. Bubáková, L. Němečková,  D.Slačíková, K. Klejchová, Š. Zakouřilová, A. Urbánková

Přes jednoznačné vítězství v ranním utkání turnovské hráčky začaly opět nejistě a nedokázaly ze sebe dostat, co umí. V prvním setu byl šťastnější soupeř, když vyhrál 25:14. Pak ale začaly turnovské hráčky hrát mnohem lépe a pomohly si zejména podáním, tvrdými útoky a dobrou obranou v poli i na síti. V druhém setu vyhrál Turnov 25:20. Ve třetím setu se opět obě družstva začala přetahovat o každý bod, po napínavém souboji Turnov udělal více chyb a prohrál v koncovce 21:25. Vyrovnaný volejbal byl k vidění ve čtvrté sadě, kdy se opět Turnov dokázal vzchopit, vyvarovat se svých chyb  a urvat další napínavý set s výhrou 25: 23., V závěrečném tie-breaku Turnov  opět ukázal, že hraje skvělý volejbal a umí zabrat. Turnov vyhrál s přehledem 15:3 a urvat si další body do tabulky.

TJ Slovan Varnsdorf A   – TJ Zikuda Turnov B 2:3 (14, -20, 21, -23, -3)
Hrály: M. Kabátová, P. Mlejnková, V. Bubáková, L. Němečková, D. Slačíková, K. Klejchová, Š. Zakouřilová, A. Urbánková