Turnovské ženské B proti vedoucí Lokomotivě Liberec

Dne 1. 2. 2020 zajely turnovské volejbalistky B- týmu do Liberce, kde se utkaly s týmem Lokomotiva Liberec. První set jsme měly problém především na příjmu, který lítal na všechny strany a podle toho poté vypadaly i náhry a útok. V druhém setu jsme se dokázaly vzchopit a  hra byla krásně bojovná, na vítězství to však nestačilo. Ve třetím setu to byl klasický ženský volejbal, kdy dobře vybojované body, vystřídaly zbytečně zkažené. První zápas tak skončil vítězstvím pro Liberec 3:0.

Lokomotiva Liberec B – TJ Turnov B 3:0 (16, 22, 15)

Hrály: Mlejnková, Zakouřilová, Sztymonová, Slačíková, Kabátová, Šírková, Bubáková

Druhý zápas byl podobný jako první s tím rozdílem, že druhý set jsme dokázaly vybojovat. Ve třetím setu jsme se ze začátku tahaly s Libercem o každý bod, ale zkušené a vyšší hráčky Liberce s dobrým podáním a útokem nás dokázaly rozhodit natolik, že jsme set dohrály s 10 body. Čtvrtý set byl opět plný dobrých volejbalových momentů, které bohužel během výměny vystřídaly malé chyby každé z nás. Liberec tak vyhrál i druhý zápas, tentokrát 3:1.

Lokomotiva Liberec B – TJ Turnov B 3:1 (12, -23, 10, 13)

Hrály: Bubáková, Mlejnková, Slačíková, Sztymonová, Zakouřilová, Šírková, Kabátová