Téměř famózní poslední zápas první poloviny sezóny

Turnovské Béčko hostovalo na domácí palubovce proti Jablonexu. Nástup do úvodního setu 1. zápasu byl strhující. Vytvořily jsme si náskok minimálně 5 bodů, vše se dařilo, radost pohledět a set skončil 25:17. Ve druhém setu Jablonex prostřídal sestavu i postavení a dostaly se do vedení. Za deprimujícího stavu 15:20 se ale na servis dostala Danča Slačíková, která soupeřkám nasázela 9 bodů a koncovka byla naše s konečným skóre 25:22. Ve třetím setu už jsme jen potvrdily naši formu a zvítězily jsme 25:19 bez jakýchkoli dramat.

TJ Zikuda Turnov B – Jablonex A 3:0 (17, 22, 19)

Druhý zápas už tak famózní nebyl. Ranní forma nás opustila a prohrály jsme 1:3. Vůbec nechápeme, čím to bylo! Každá jsme udělala jen pár chybiček. Což také odpovídalo výsledkům 20:25, 26:24, 16:25, 13:25. Důležité ale je, že jsme si opět skvěle zahrály.

TJ Zikuda Turnov B – Jablonex A 1:3 (-20, 24, -16, -13)

Sestava TJ Turnov B: M. Kabatová, P. Mlejnková, D. Slačíková, D. Sztymonová, V. Bubáková, M. Horáková, Z. Hyblerová a L. Němečková

Napsala: Zuzana Hyblerová