Dvě vítězství na začátku jarní části KP2 žen

Dnes jsme zahájili jarní část KP2 žen domácími zápasy proti ženám TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou.

V podzimní části jsme uhráli 1 výhru a zaznamenali také 5 porážek. Od té doby se holky neskutečně zvedly a dnes to na hřišti dokonale předvedly.

Úvod prvního utkání byl několik bodů lehce nervózní, ale poté začal platit náš kvalitní servis a tvrdé útoky. Po nadšeném a bojovném výkonu jsme první zápas jednoznačně vyhráli 3:0.

Druhé utkání jsme začali stejně dobře, jak jsme skončili, a první set byl 25:6. V druhém setu jsme ale už postupně začínali podléhat dojmu, že to půjde samo a začala se vytrácet bojovnost. Přesto jsme druhé dějství vyhráli jasně 25:13. Ve třetím setu se nám nedostatek nadšení vymstil a byly z toho najednou zbytečné chyby a prohra 18:25. Čtvrtý set měly holky hlavy dole a prohrávaly už 10:16. Po time-outu ale holky předvedly dokonalý obrat a čtvrtý set nakonec vyhrály 25:17! 🙂

Celému týmu gratuluji k výhrám a děkuji za předvedené výkony!

TJ Zikuda Turnov B – TJ Spartak Rokytnice n. Jiz.
3:0 (12,12,14)

3:1 (6,13,-18,17)

Sestava: N – Markéta Horáková, Sára Šebková, S – Terka Stará, Niki Karlová, B – Mája Maříková, Áňa Václavů, U – Kačka Stará, L – Amálka Urbánková