Výsledky a report z utkání KPI. žen libereckého kraje, 15.2.2014

Turnov – Stráž nad Nisou (0:3, 0:3)

Třetí zápas druhé části sezóny soutěže KP1 byl pro turnovské volejbalistky jako zakletý. Na domácí palubovku nenastoupilo tentokrát deset volejbalistek připravených poprat se o další body v tabulce, ale deset spících pannen, které se trenér a věrní fanoušci marně snažili v průběhu prvního zápasu svými radami a povzbuzováním probudit. Velké množství zkažených podání, horší příjem a slabý útok v kombinaci s rychlou hrou protihráček tak vyústily v prohru domácího celku 0:3.

Do druhého zápasu jsme nastupovaly s odhodláním prolomit neúspěch a ukázat Stráži, že volejbal hrát umíme! Bohužel, ani tradiční ritual, na který jsme v ranním zápase tak trochu pozapomněly, ani trenérovo střídání nám nepomohly k tomu, abychom výrazněji potrápily soupeře. Nejblíže k výhře jsme měly ve třetím setu, kdy jsme se konečně rozehrály a odvažuji se říct, že se na nás dalo i koukat, ale bohužel ani tento set se nám nakonec nepodařilo dotáhnout do vítězného konce, a druhý zápas tak skončil stejně neslavně jako ten první, tedy 0:3 z pohledu turnovských volejbalistek.

V sobotu 22. 2. nás čeká zápas s Železným Brodem, tak nám přejte, ať se nám vrátí naše kdesi zapomenutá forma, a přijďte nás podpořit.