Výsledky a report z 5. kola 1. ligy juniorů – 19.10.2013

SK Borek Ostrov-TJ Turnov 2:3 (24:26, 7:25, 25:13, 25:17, 15:13)První set jsme nezačali zrovna nejlépe. Často jsme kazili přihrávku a servis, ale soupeř se také dopouštěl stejných chyb. Nakonec jsme soupeře v koncovce zdolali a první set vyhráli 26:24.
Sestava: Maděra K. , Kudrnáč, Koudelka, Peklák, Filinger, Maděra J.
Libero: Frič

Ve druhém setu jsme jsme zlepšili přihrávku a servis a po častých chybách soupeře jsme vyhráli druhý set 25:7.
Sestava:Svoboda, Maděra K., Kudrnáč, Kuncíř,Peklák, Filinger

Ve třetím setu soupeř přestal dělat tolik chyb a my jsme zhoršili přihrávku, a tím nás soupeř porazil 25:13
Sestava: Maděra K., Kudrnáč, Kuncíř,Peklák, Filinger, Svoboda

Čtvrtý set dopadl podobně a prohráli jsme 17:25

Pátý set byl vyrovnaný ale koncovku lépe zvládl soupeř a porazil nás 15:13. Tím obrátil zápas a vyhrál 3:2.

Na druhý zápas jsme nastoupili s tím že už to zvládnem, ale nepovedlo se, často jsme chybovali a soupeř nás porazil 3:0 na sety.(25:18, 25:21, 25:16)

Příští sobotu 26.10 přijede na naší palubovku tým z Ervěnic.Tak doufáme že si na domácí půdě přičteme plný počet bodů. 🙂