Volejbalový oddíl TJ Turnov hledá trenéry pro mládež

Volejbalový oddíl TJ Turnov hledá trenéry pro mládež

Budoucnost každého sportovního oddílu záleží nejvíce na práci s mládeží.Turnovský oddíl není výjimkou. V posledních letech se nám podařilo rozvíjet naši mládež. Díky patří všem trenérům, kteří se na tom podíleli. Dobře nám v současnosti funguje mladší přípravka a celá dívčí složka, kde máme družstva od mladších žákyň až po juniorky.

Ve starší přípravce se rozhodl po několika letech ukončit svou trenérskou práci Jirka Jansta. Já mu jménem oddílu děkuji za jeho činnost a i skvělé letní kempy, které několikrát pořádal pro své svěřence u sebe doma v Rovensku pod Troskami.

Nyní vídím, že největší výzvou je sehnat trenéry nové. Trenéry, kteří by byli těmi správnými volejbalovými nadšenci a dokázali rozjet nové tréninkové skupiny. V tuto chvíli hledáme trenéry pro starší přípravku a někoho, kdo by po letech měl chuť rozjet kluky a začít mladší žáky. Pokud někoho najdeme, můžeme uspořádat další volejbalové nábory, resp. v září neodmítnout nové zájemce, kteří se každý rok na volejbal už hlásí.

Byl bych moc rád, kdyby i další lidi rozšířili naše řady mládežnických trenérů, aby kontinuita práce, která byla vykonána v posledních letech, zůstala zachována.

V případě zájmu mě prosím kontaktujte na 777 165 459 nebo pavka.staroch@seznam.cz, poskytnu bližší informace.

Díky.

Pavel Starý – volejbalový oddíl TJ Turnov