Suverénní vítězství v okresním přeboru dorostu

V neděli 9. června se v turnovské hale uzavřel letošní ročník okresního přeboru dorostu. Soutěž byla určena pro smíšené týmy holek a kluků do věku juniorek a juniorů. V této sezóně se konalo celkem 9 turnajů, kterých se účastnily pravidelně týmy Turnova A, Turnova B, Rokytnice, Rovenska a jako příležitostní hosté do bojů zasáhla třikrát i Lomnice a jednou Vratislavice.

Za náš oddíl v soutěži působily dva výhradně dívčí týmy. Většina hráček patřila věkem do starších žákyň, výjimečně do žákyň mladších, kadetek, resp. juniorek. Týmy byly rozděleny většinou na základě výkonnosti, ale v A-týmu se nakonec objevily během sezóny všechny hráčky a větším či menším dílem přispěly k celkovému výsledku.

V celkem devíti odehraných turnajích turnovské volejbalisty týmu A vyhrály všechna utkání a zaslouženě se staly suverénními vítězkami celého ročníku okresního přeboru dorostu pro sezónu 2018 – 2019.

Hráčky, které se zasloužily o celkové vítězství (v abecedním pořadí podle počtu účastí): Černá Petra, Stará Kateřina, Stará Tereza, Šebková Sára (9 účastí), Karlová Nikola, Václavů Anna (8 účastí), Málková Kristýna (7 účastí), Hodíková Anna, Horáková Markéta, Šedová Karolína (6 účastí), Hrdinová Bára, Richterová Andrea, Stará Michaela, Volková Vanesa (5 účastí), Židů Simona (4 účasti), Hrochová Magdalena, Urbánková Amálka (2 účasti), Franzová Denisa, Miklová Aneta a Podzimková Kateřina (1 účast).

Celkové pořadí okresního přeboru:

  1. TJ Turnov A … 75 bodů
  2. Rovensko pod Troskami … 31 bodů
  3. Rokytnice nad Jizerou … 30 bodů
  4. TJ Turnov B … 10 bodů
  5. Lomnice (hosté)

Všem holkám děkujeme za reprezentaci a přejeme hezké prázdniny!