Report a výsledky z utkání KPI žen libereckého kraje, 22.2.2014

Turnov – ŽBS Železný Brod A (3:0, 3:1)

Úsměvy ve tvářích hráček a spokojené pokyvování fanoušků odrážely sobotní úspěch turnovských volejbalistek, které si po utkání se Železným Brodem připsaly na konto cenných šest bodů.

A že bylo na čase! Po krajně nevydařeném zápase se Stráží z minulého týdne jsme neponechaly nic náhodě a formu společně s taktikou jsme začaly ladit již den předem. Důkladná příprava se osvědčila a první zápas jsme vyhrály 3:0. První dva sety jsme soupeřky porazily i přes určité výkyvy v našem výkonu vcelku snadno, ve třetím setu se však soupeřky herně zvedly a potrápily nás zejména tvrdým servisem. Přesto se nám podařilo i tento set dotáhnout do vítězného konce a s vědomím zisku tří bodů jsme spokojeně opustily „bitevní pole“.

K odpolednímu zápasu jsme nastoupily v pozměněné sestavě ale se stejnou vůlí ukořistit pro sebe další tři důležité bodíky do tabulky. První dva sety jsme soupeřky i přes občasnou „houpačku“ přehrávaly, což bylo důsledkem přitvrzeného servisu a eliminace nevynucených chyb z naší strany. Podobně jako v prvním zápase však ve třetím setu došlo ke krizovému momentu, ze kterého tentokrát vyšly vítězně hráčky Železného Brodu. Následující set byla hra vyrovnaná na obou stranách, v závěru však potvrdily turnovanky, že celkově byly ve srovnání s broďačkami v tomto zápase přeci jen lepší, a získaly tak čtvrtý a závěrečný set druhého zápasu pro sebe.

Příští týden nás čeká výlet do Jablonce nad Nisou, kde budeme bojovat o další dobrý výsledek, tak držte palce, ať nám vydrží forma a přijďte zafandit J.