Přijímací zkoušky do sportovní třídy se zaměřením na volejbal

 

V úterý 14. Dubna se na atletickém stadiónu konalo první kolo přijímajících zkoušek do výběrové sportovní třídy naší partnerské ZŠ Skálova v Turnově. Před nedávnou dobou se totiž podařilo domluvit s vedením školy v čele s ředitelem Michalem Loukotou možnost rozvoje budoucí spolupráce mezi naším volejbalovým oddílem a touto školou. Volejbal je od letošního roku jedním ze sportů, na který se uchazeči o přijetí mohou specializovat v rámci nadstavbových hodin tělesné výchovy.

 

Dnešního prvního kola přijímacích zkoušek se zúčastnilo 15 studentů 5. ročníků základních škol. Dobrá zpráva pro případné další uchazeče je, že kapacita sportovní třídy není ještě zdaleka naplněna!!! Všichni další zájemci, kteří třeba se ještě úplně nerozhodli nebo prostě o přijímačkách nevěděli, se mohou zúčastnit plánovaného druhého kola přijímajících zkoušek, které se bude konat v pondělí 11. května 2015 od 14 hod.

 

Jestli rád sportuješ, hraješ volejbal nebo se ho chceš naučit hrát, tak výběrová sportovní třída ZŠ Skálova v Turnově a případné současné členství v našem volejbalovém oddíle TJ Turnov je pro tebe to pravé! Absolventy této školy jsou i známí profesionální sportovci jako je volejbalistka Michaela Mlejnková (nyní ženská a juniorská reprezentace České republiky  –  účastnice mistrovství Evropy žen, mistrovství světa a Evropy juniorek, mistrovství Evropy kadetek, účastnice prestižní World Grand Prix, současná extraligová hráčka PVK Olymp Praha) nebo v současnosti nejlepší český desetibojař Adam Sebastian Helcelet. Tak proč by se sportovní hvězda nemohla stát i z tebe?

 

Více informací získáte na www.zsskalova.cz nebo u pana učitele Drahoňovského (723 424 533 nebo adrahon@volny.cz).