Podpořte výstavbu beach volejbalových kurtů a sportovně relaxační zóny TJ Turnov

Podpořte svým darem výstavbu beachvolejbalových kurtů a venkovních herních a cvičebních prvků pro děti a dospělou veřejnost. Svým příspěvkem se budete podílet na rozvoji sportu ve Vašem regionu, podpoříte smysluplný projekt dostupný široké veřejnosti, umožníte velké skupině dětí a mládeže přístup k modernímu a oblíbenému sportu na profesionální úrovni. Samotný projekt má již veškerá stavební povolení a jeho realizace byla podpořena z rozpočtu města Turnova částkou 700 tis. Kč. Výstavba bude zahájena do konce roku 2022.

Tělovýchovná jednota Turnov je se svými mnoha oddíly jednou z nejúspěšnějších tělovýchovných organizací v republice. Mezi velmi úspěšné a velké oddíly patří i oddíl volejbalu, jehož hráči jsou vidět nejen na extraligových palubovkách, ale díky Míše Mlejnkové se může oddíl volejbalu chlubit i nejlepší hráčkou České republiky.

Právě tento oddíl se rozhodl posunout volejbal a turnovský sport obecně na další úroveň. Založil nové družstvo beachvolejbalistů a pustil se pod záštitou TJ Turnov a ve spolupráci s Tělocvičnou jednotou Sokol Turnov do projektu výstavby beachvolejbalových kurtů a sportovně relaxační zóny.

Celkovým cílem projektu je umožnit dětem a široké veřejnosti přístup k profesionálně vybudovanému sportovišti, které bude zahrnovat dva beachvolejbalové kurty splňující soutěžní parametry.

Sportovně relaxační zóna bude sestávat kromě dvou beachvolejbalových kurtů i z workoutového hřiště a ohniště. Areál bude sloužit nejen členům TJ Turnov, ale i široké veřejnosti.


Tento areál je logickým rozšířením stávajícího areálu oddílu volejbalu TJ Turnov, který je umístěn vedle turnovského atletického areálu. Díku tomu je zajištěno i dostatečné zázemí včetně šaten, sociálních zařízení aj.

Plán výstavby počítá se zahájením prací ve čtvrtém kvartálu 2022 a dokončením na jaře 2023.

Oddíl volejbalu, TJ Turnov, TJ Sokol Turnov a město Turnov již do tohoto projektu investovaly nemalé množství prostředků a času. Jsme si jisti, že tento projekt bude úspěšný a bude mít pozitivní vliv na mnoho budoucích generací. 

Nyní žádáme i Vás veřejnost, pojďte do toho s námi!

Děkujeme za Vaši podporu!

https://www.darujme.cz/projekt/1206864