Okresní přebor žactva v Lomnici

V neděli 20. 10. se v Lomnici konalo další kolo okresního přeboru žactva. Této soutěže se účastní za náš oddíl družstvo starších i mladších žaček.

Družstvo starších žaček ovládlo celý turnaj a zvítězilo ve všech utkáních. Postupně porazily Lomnici, Turnov B, Smržovku a Jenišovice 2:0. Všechna vítězství se všemi soupeři byla opravdu zasloužená. Holky zhodnotily v tréninku získané zkušenosti. Nově zařazený prvek skákaného podání přinesl spoustu bodů a zejména zvednuté sebevědomí. Nutno vyzdvihnout výkon nahrávaček Míši Tomešové a Verči Zárybnické, která také výborně zaskakovala na postu smečařky. Pochvala za skvělý skákaný servis patří Barče Hrdinové, za práci na bloku Simče Židů a celému týmu prostě za skvělou hru.

TJ Turnov A (starší žákyně) – Lomnice 2:0 (18, 20)

TJ Turnov A (starší žákyně) – Jenišovice 2:0 (16, 14)

TJ Turnov A (starší žákyně) – Turnov B 2:0 (13, 7)

TJ Turnov A (starší žákyně) – Smržovka 2:0 (14, 22)

Mladší žákyně (Turnov B) se účastnily už třetího turnaje v šestkovém volejbale. Hra zvolna získává řád, ale stále se ještě vyskytuje příliš mnoho nevynucených chyb, které brání k získání bodů zapsaných do tabulek. Přesto hráčky předváděly i krásné momenty, které se musí ocenit.  Často také bohužel rozhodovala výška a fyzicky zdatnější soupeři zvítězili vždy jen o pár bodíků. Dva uhrané sety s 23 body jsou nadějí do lepších zítřků.

TJ Turnov B (mladší žákyně) – Turnov A 0:2 (-7, -13)

TJ Turnov B (mladší žákyně) – Lomnice 0:2 (-23, -15)

TJ Turnov B (mladší žákyně) – Smržovka 0:2 (-23, -6)

TJ Turnov B (mladší žákyně) – Rovensko 0:2 (-21, -19)

Všem hráčkám děkujeme za reprezentaci klubu a přejeme mnoho úspěchů v dalších kolech. Další turnaj okresního přeboru se hraje 24. 11. Ve Smržovce.