Série proher neprolomena

TJ Zikuda Turnov – TJ Sokol Mnichovo Hradiště

1:3 (-22,-20, 19, -16)

0:3 (-17, -20, -16)

Dne 30. 11. 2019 se domácí hráči postavili soupeři z nedalekého Mnichova Hradiště. Domácí hráči se už dlouho dobu potýkají s neúspěchem a výhra ne a ne přijít. Po delší době se nám opět podařilo navázat na spolupráci s partnerským klubem Dukla Liberec. Na sobotní zápas nám přislíbili pomoc 3 hráči. Jakub Vencovský (bývalý kapitán a tahoun turnovského družstva), Dominik Ducháč a Petr Šén.

Začátek zápasu vypadl velice slibně a nadějně. Dvou až tří bodový náskok jsme si vytvořili velice rychle. Bohužel však málo účinným servisem a slabou obranou na síti jsme vždy o náskok přišli. Dalo by se říct, že celý zápas jsme se vcelku nepotkali s dobrou konstelací všech akcí vedených z naší strany. Jediný světlý okamžik nastal v setu třetím, kdy jsme zlepšili servis a i obranu na síti. Tím jsme soupeře donutili k sérii chyb a set ovládli v poměru 25:19. Toto nadšení a koncentrace nám však nevydržela a znovu se projevili četné chyby, se kterými se potýkáme od začátku sezóny. To vše bylo završeno jednoznačnou prohrou ve čtvrtém setu a tím pádem i prohrou v zápase v poměru 3:1

Sestava:          Kuncíř, Vencovský, Musílek, Ducháč, Kovář, Vacík (libero – Šén)

Střídali:           Zelfel, Morávek, Žalský

Do druhého zápasu jsme nastoupili v obměněné sestavě. Sice s větším odhodláním na prolomení špatně rozjeté sezóny, ale o to horším závěrem. Tento zápas jsme vůbec nezvládli a dálo by se říct, že se nám nedařilo vůbec nic, na žádném postu. Tento zápas jsme jednoznačně prohráli v poměru 3:0 a špatnou sérii tak prodloužili o další dvě prohry.

Sestava:          Kuncíř, Zelfel, Chum, Kovář, Vacík, Žalský (libero – Morávek)

Střídali:           Musílek

Na domácím hřišti se hráči Turnova objeví 14. 12. 2019, kdy přivítají v náhradní hale (Základní škola, Rovensko. p. Troskami) soupeře z Chocně. Prosím, přijďte podpořit domácí hráče v boji o cenná vítězství a body do celkové tabulky.