Muži „A“ odehráli další domácí zápas s týmem Chabařovic

TJ Zikuda TURNOV – VK Slovan CHABAŘOVICE

3:0, 0:3

V dalším dvojutkání 2.volejbalové ligy přivítali turnovští volejbalisté v rámci

5. a 6. kola na domácí palubovce, v této sezóně dosud neporažený tým a bronzové družstvo z loňské sezóny, VK Slovan Chabařovice, takže bylo již před začátkem utkání jasné, že turnováky nečeká nic jednoduchého. Po velmi dobrém výkonu v prvním vítězném utkání bohužel nedokázali domácí hráči na předvedenou hru navázat a odešli v odvetě poraženi.

1.   zápas  3:0 (23,21,21)

Sestava: Folprecht, Melich, Vacík, Konečný, Maier, Dolejší

Libero – Vojta

Střídali: Strnad, Koláčný, Kovář, Hůlek

Trenéři: Šimůnek a Strnad

Do prvního utkání nastoupili turnovští hráči v tradiční sestavě, ale bohužel bez nemocné blokařské opory Kováře, který byl sice připraven na lavičce, ale do utkání zasáhl pouze při taktických střídáních. V průběhu celého utkání se hráči obou týmů přetahovali o vedení a o výsledku se vždy rozhodovalo až v napínavých koncovkách, kde tentokrát prokázali silnější nervy domácí hráči a mohli se tak radovat z dalšího vítězného utkání, čímž připravili hostujícímu týmu první letošní porážku.

2.zápas 0:3 (-21,-23,-22)
Sestava:  Hůlek, Koláčný, Vacík, Konečný, Maier, Dolejší

Střídali: Folprecht, Strnad, Kovář

Do druhého utkání nastoupili domácí hráči vlažně a možná i vlivem uspokojení z ranního vítězství se v úvodním setu prezentovali mátožným výkonem. K chybějícímu Kovářovi se navíc přidala absence smečaře Melicha a výsledkem byla porážka v úvodním setu. Ve druhém dějství došlo na straně domácích ke zlepšenému výkonu a především zvýšení bojovnosti, což vedlo až k vedení 21:18, ale ani to bohužel nestačilo k zisku druhého setu. Ve třetím setu se nepodařilo udržet stoupající tendenci výkonnosti a tak domácí odešli poraženi.

Hosté se prezentovali především ve druhém utkání kvalitním výkonem a předvedli, proč se nacházejí na špičce druholigové tabulky.

V příštím kole po týdenní přestávce zajíždíme 27.10. na palubovku pražské Pragovky a v dalším utkání přivítáme 3.11. na domácí palubovce jihočeský tým TJ Netolice 1892.