Mikulášský turnaj v Semilech

Každý rok se v Semilech koná volejbalový Mikulášský turnaj, který je určen pro holky a kluky z žákovských kategorií. Letošek nebyl výjimkou a do Semil v neděli 8. 12. zavítalo celkem 6 žákovských družstev. Za TJ Turnov se zúčastnila družstva mladších a starších žaček.
 
Mladší žákyně pod vedením trenérů Pavla Maška a Filipa Zieglera získávaly další cenné šestkové zkušenosti. Jejich hra se každým utkáním velmi zlepšuje. V těžké konkurenci většinou starších hráčů a hráček mladší žákyně obsadily skvělé 5. místo.
 
Starší žákyně pod vedením trenérů Tomáše Turka a Tomáše Kuncíře si ve své skupině snadno poradily se všemi svými soupeři (Jenišovice, Lomnice B a Rovensko), když zvítězily ve všech případech 2:0. Ve finálovém duelu se střetly s týmem Lomnice A a předvedly perfektní volejbalový zápas s dramatickým závěrem. Bohužel vítěz může být jen jeden a tentokrát to byla Lomnice A. Trenéři chválí celý tým a nejvíce vyzdvihují Leu Pavlatovou jako nejvíce bodující hráčku.
 
Díky patří všem zúčastněným (hráčkám i trenérům), pořadatelům za udržování tohoto tradičního turnaje a hlavně všem fanouškům a rodičům za vytvoření super atmosféry!

Processed with MOLDIV