Kadetky prohrávají s pražským Meteorem

V neděli 1. 12. turnovské volejbalové kadetky vyrazily do Prahy, aby sehrály další ligová utkání proti Meteoru.

V úvodních dvou utkáních, která se hrála před časem v Turnově, se jim povedlo jednou zvítězit.

V prvním utkání byl Meteor jasně lepší. Turnovačkám se nedařilo na příjmu a nebyly schopné se dostat k svému útoku. Při něm často chybovaly a vítezství svému soupeři doslova darovaly.

V druhém utkání to začalo podobně. Hra se ale postupně vyrovnávala. Třetí set konečně turnovské hráčky vyhrály. Ve čtvrté sadě byla hra vyrovnaná a Turnov měl docela nakročeno, aby vyhrál i čtvrtý set a dovedl tak zápas do tie-breaku. Koncovku ale nezvládl a Meteor vyhrál i podruhé za tři body, tentokrát 3:1.

Další ligová utkání sehrají turnovské kadetky příští sobotu 7. 12., kdy v lize doma nastoupí proti poslednímu Červenému Kostelci. První utkání začíná cca v 11 hodin (po skončení utkání žen), druhé pak podobně v cca 15 hodin. Budeme moc rádi, když přijdete oba týmy podpořit!

SK Meteor Praha – TJ Zikuda Turnov 3:0 (20,16,13)

SK Meteor Praha – TJ Zikuda Turnov 3:1 (14,17,-22,23)

Sestava: S. Šebková, A. Richterová, K. Stará, T. Stará, A. Václavů, N. Karlová, M. Hrochová, V. Kubešová, V. Volková, Š. Hrušková, K. Šedová

1   Hradec Králové 14 11 0 1 2 36:13 1146:928 34
2   Kolín 14 8 2 1 3 33:18 1143:988 29
3   Hronov 14 6 4 1 3 35:20 1225:1089 27
4   Meteor 14 6 2 4 2 32:24 1199:1139 26
5   Turnov 14 1 2 2 9 16:37 1044:1184 9