Bižuterie Jablonec n. N. A – TJ Turnov Ženy „A“ (celá zpráva) – 5.10.2013

Turnovské ženy odjížděly na půdu Bižuterie Jablonec nad Nisou A s odhodláním poprat se o další body do tabulky. Nováček soutěže soupeře překvapil, obě utkání turnovské volejbalistky vyhrály, a tudíž si ze dvou utkání odvezly maximálně možných šest bodů. Družstvo žen TJ Turnov začalo vyšší soutěž velmi dobře. Na prvním domácím utkání 12. 10. 2013 je však čeká tým Rumburku, který loni skončil druhý. Přijďte proto domácí tým podpořit, a to od 11 a 15 hodin.

1. zápas          0:3 (-21, -17, -23)

Na třetí a čtvrté kolo soutěže jsme vyrazili se zástupcem trenéra Milošem Dolejším do jablonecké haly. V úvodním zápase jsme vycházely z dobře postaveného bloku a pomáhaly jsme si kvalitním servisem. Díky skvělé taktice trenéra Miloše a dobrému střídání v koncovce třetího setu jsme si zapsaly do tabulky tři body po výhře 0:3.

Sestava:

Novotná, Sztymonová, Kabátová M., Bičíková, Mašková, Drahoňovská

libero:    Nováková Klára

střídání: Nováková Kat., Matějková

připravena: Šírková

2. zápas          1:3 (-19, 23, -22, -23)

Po pozitivním psychickém naladění po první sadě jsme vstoupily do dalšího zápasu vítězně. Ve druhé sadě jsme ztratily jeden set kvůli špatné koncentraci. Trenér nás vyburcoval k lepšímu výkonu a díky fyzické kondici získané v letní přípravě jsme zápas dovedly do vítězného konce 1:3.