2. kolo přeboru Prahy kadetů

Výsledky:
TJ Turnov – Sokolov 0:2 (-21, -26), TJ Turnov – Dansport Praha 2:1 (-11, 17, 4), TJ Turnov – Prosek Praha  0:2 (-22, -16).

2. kolo přeboru Prahy uspořádal domácí Dansport  v tělocvičně ZŠ E. Destinové v Dejvicích. Bez zraněného nahrávače Koudyse a druhého nemocného nahrávač e Friga jsme odjeli do Prahy s odhodláním nedat soupeřům nic zadarmo. Tomáš, kterému  se v posledních týdnech začalo dařit na liberu, byl převelen na náhru.  Vrátili jsme se ke hře bez libera, kterou jsme praktikovali v žácích. V prvním zápase se Sokolovem jsme předvedli vyrovnanou partii s nepříliš šťastnými koncovkami setů. Soupeř hojně využíval Tomovy výšky a smečoval přes něho. Škoda druhého setu, měli jsme dva setboly, ale bohužel, soupeř měl více štěstíčka (26:28). Rozhodující pro vývoj utkání byly začátky setů. V obou setech jsme se zúčastnili zápasu až od stavů 1:4.
Do druhého zápasu proti domácímu Dansportu jsme nastoupili v pozměněné sestavě a dokázali jsme v klidu a tichosti odstát celý první set, nedařilo se níkomu nic. Do druhého setu jsme udělali tři změny  a vyplatilo se. Na hřišti se mluvilo, povzbuzovalo, smečovalo, blokovalo, zkrátka začali jsme hrát volejbal. A pěkný. Po výsledku 25:17 jsme vyrovnali na 1:1. V tiebreaku jsme soupeře smázli 15:4.
Poslední zápas s Prosekem Praha byl v první setu vyrovnaný, koncovka patřila aktivněji hrajícímu soupeři. Druhý set se i přes snahu všech nedařilo, po zásluze jsme prohráli 16:25 a celý zápas 0:2. Ikdyž se nám podařil útok středem sítě a Kudr to trefil naplno, na rozdíl od jiných zápasů míč neskončil vždy na zemi. V zóně č.I stál hráč a v klidu čapnul náš útok do bagru.Hráči Proseku  stejně jako před měsícem jezdili po hřišti jak motorové myši,  neexistovalo nechat míč zadarmo spadnout na zem. V tomto směru se musíme hodně učit.
Celkové hodnocení turnaje je pozitivní. Koudys na náhře hodně chyběl, ale Tom dělal, co mohl, klobouk dolů. Po dlouhé době jsme nevyhořeli na přihrávce, výrazně ubylo chyb při našem servisu a  vyjma jednoho nepovedeného setu  jsme bojovali.

Výsledky:
Sestava:  Ondra Zikuda, Adam Peklák, Patrik Mizera, Honza Kudrnáč,  Dan Svoboda, Patrik Fillinger, Ota Procházka,  Tomáš Kuncíř